slajd
pół na pół

pół na pół

rozmiar:

39-42 / 43-46

kolor:

Multikolor

materiał:

74% Bawełna czesana

23% Prolen Siltex

  3% Spandex (Lycra ®) 

skala utrzymania ciepła:

Bawełna czesana miękka bez zanieczyszczeń idealna na letnie wyroby dziewiarskie. Czesanie to proces, w którym bawełna jest pozbawiana zanieczyszczeń, węzłów i krótkich włókien, dzięki czemu osiąga się gładką i delikatną bawełnę.

Prolen Siltex to włókno zmodyfikowane środkiem antybakteryjnym opartym na jonach biogennego srebra.Środek ten hamuje rozwój bakterii, grzybów i pleśni. Redukuje nieprzyjemny zapach, utrzymuje biologiczną równowagę skóry i zapewnia świeżość wyrobów, spełniając swoje zadanie nawet po wielokrotnym praniu.

Wyrób oparty na oryginalnym włóknie marki Lycra ®. Lycra ® gwarantuje doskonałe dopasowanie skarpety do każdej, nawet najbardziej wymagającej stopy- po rozciągnięciu całkowicie odkształcalna. Dodatkowo odporna na pot, tłuszcz i detergenty, przez co podnosi komfort i jakość Twojego życia.  

Gwarancja jakości

Wysoka jakość naszych produktów zaspokoi nawet bardzo wymagającego klienta.

Skarpety Marki ReginaSocks wykonane z najlepszych surowców od renomowanych Firm. Współpracujemy z Firmą LEGS oraz BORUTA SOFT i dzięki temu wiemy, że wykonane przez nas produkty obronią się na każdej stopie. 

 

 

 

 

Odwiedź nas na profilach społecznościowych