Oferta

W ofercie Firmy ReginaScoks możemy pochwalić się kolekcją purista. Jako pierwsi w Polsce zaczęliśmy produkować skarpety z nowoczesną apreturą, czyli uszlachetnieniem materiału. W przypadku puristy polega to na dodaniu środka przeciwbakteryjnego w procesie produkcyjnym włókna. Środek ten przez około 50 prań jest w stanie podnosić komfort użytkowania hamując rozwój bakterii a tym samym rozwój nieprzyjemnego zapachu. Skarpety te dostępne są w trzech rozmiarach 35-38, 39-42, 43-46 w różnych rodzajach: począwszy od głęboko wyciętej stopki- dyskretnie chowanej w bucie, poprzez skarpetę półkrótką, wizytową czy też grubą skarpetę frotte- umilającą długie zimowe spacery w mroźne dni.

Skarpety bambusowe charakteryzują się bardzo delikatnym i miękkim chwytem. Polecane są dla osób aktywnych oraz osób ceniących sobie komfort termiczny.  Skarpety posiadają dużą zdolność absorbowania i oddawania wilgoci. 

Skarpety ekonomiczne dedykowane są dla osób, które cenią sobie dobrą  jakość za stosunkowo niską cenę. W tym dziale znajdują się skarpety wykonane w 100% z bawełny czesanej- skarpety PASSA, skarpety z bezuciskowym ściągaczem, skarpety klasyczne oraz proste skarpety ekonomiczne.

Kolejne kategorie dzielą skarpety wg skali utrzymania ciepła. Znajdują się w nich skarpety purista, bambusowe, ekonomiczne, wzorowane oraz nowości. 

PURISTA

PURISTA

BAMBUS

BAMBUS

EKO

EKO

WIOSNA/LATO

WIOSNA/LATO

AWANGARDA

AWANGARDA

EDYCJA LIMITOWANA

EDYCJA LIMITOWANA

Gwarancja jakości

Wysoka jakość naszych produktów zaspokoi nawet bardzo wymagającego klienta.

Skarpety Marki ReginaSocks wykonane z najlepszych surowców od renomowanych Firm. Współpracujemy z Firmą LEGS oraz BORUTA SOFT i dzięki temu wiemy, że wykonane przez nas produkty obronią się na każdej stopie. 

 

 

 

 

Odwiedź nas na profilach społecznościowych