ReginaSocks

Szanowni Państwo, Firma REGINA powstała w 1995 roku. Od samego początku działalności kładliśmy największy nacisk na jakość wytwarzanych produktów oraz na ciągły rozwój zarówno technologiczny, jak i naszego zespołu pracowników. 

Obecnie jesteśmy jedną z prężniej rozwijających się firm w branży pończoszniczej. Oferujemy szeroki asortyment skarpet. W produkcji stosujemy przędze wyłącznie renomowanych firm. Wyroby firmy są rozprowadzane w całym kraju poprzez sieć dystrybutorów oraz poprzez współpracujące z nami hurtownie i sieci handlowe. Równocześnie zdobywamy rynki zagraniczne, zarówno wschodnie, jak i zachodnie.

Nasza firma od lat specjalizuje się w produkcji skarpet dla młodzieży i dorosłych. Dzięki zaawansowanym technologiom dziewiarskim wyroby marki REGINA spełniają wszystkie wymagania, stawiane przed producentami odzieży.

Kolekcje skarpet charakteryzują się różnorodnością tonacji kolorystycznej, nowoczesnym wzornictwem i stylizacją zgodną z trendami mody. Dzięki analizie zapotrzebowań rynku technolodzy i projektanci REGINY tworzą wyroby według światowych tendencji wzornictwa i technologii.

Więcej mniej

Historia firmy

Założenie Firmy ReginaSocks!

Nawiązanie owocnej współpracy z siecią marketów Leader Price!

Początek współpracy z siecią marketów Kaufland poszerzającą zasięg dostępności skarpet ReginaSocks na całą Polskę i Europę!

Ekspansja rynku Skandynawskiego dzięki współpracy z MERIGEN OU!

Rozpoczęcie współpracy z siecią marketów Maxima!

Rozwój, rozwój,rozwój!

Działy w firmie

Biuro

Biuro

Czynne w godz.: 7.00-15.00 Tutaj kieruje BOSS Jarek!
Dziewiarnia

Dziewiarnia

Czynne 24 godziny na dobę. Tutaj rządzi Edyta!
Farbiarnia

Farbiarnia

Czynne w godz.: 6.00-14.00 Tutaj króluje Jacek!
Wykańczalnia

Wykańczalnia

Czynne w godz.: 8.00-16.00 Tutaj prym wiedzie Helasia!
Magazyn

Magazyn

Czynne w godz.: 6.00-14.00 Tutaj nadzoruje Mariola!

Gwarancja jakości

Wysoka jakość naszych produktów zaspokoi nawet bardzo wymagającego klienta.

Skarpety Marki ReginaSocks wykonane z najlepszych surowców od renomowanych Firm. Współpracujemy z Firmą LEGS oraz BORUTA SOFT i dzięki temu wiemy, że wykonane przez nas produkty obronią się na każdej stopie. 

 

 

 

 

Odwiedź nas na profilach społecznościowych