slajd
klasyczna bambusowa

klasyczna bambusowa

rozmiar:

39-42 / 43-46

kolor:

biały / czarny / grafit / szary / popiel / granat / jasnoszary melanż / ciemnoszary melanż / piasek / jasny beż / ciemny beż

materiał:

76% wiskoza bambusowa

22% poliamid

 2% elastan

apretura: SILVER + PROTECT

skala utrzymania ciepła:

Pobierz formularz zamówienia

Wiskoza bambusowa charakteryzuje się miękkim chwytem, dużą zdolnością absorbowania i oddawania wilgoci, co daje użytkownikowi idealny komfort termiczny.

Poliamid ze względu na swoje właściwości - lekkość, wytrzymałość, odporność na gniecenie, łatwość prania i szybkie wysychanie jest chętnie używanym materiałem do produkcji skarpet. Stosowany w postaci mikrówłókien cechuje się bardzo dużą elastycznością, soczystością kolorówi przyjemnością w dotyku. Materiał bardzo odporny na bakterie I grzyby.

Elastan (SPANDEX) gwarantuje doskonałe dopasowanie skarpety do każdej, nawet najbardziej wymagającej stopy- po rozciągnięciu całkowicieodkształcalna. Dodatkowo odporna na pot, tłuszcz i detergenty, przez co podnosi komfort i jakość Twojego życia.

Silver + protection hamuje rozwój flory bakteryjnej, również takiej która prowadzi do niemiłych zapachów.Utrzymuje świeżość skarpet nawet jeżeli są one prane w niskiej temperaturze, zatem możliwa jest redukcja kosztów energii dodatkowo są odporne na pranie i czyszczenie chemiczne.

Gwarancja jakości

Wysoka jakość naszych produktów zaspokoi nawet bardzo wymagającego klienta.

Skarpety Marki ReginaSocks wykonane z najlepszych surowców od renomowanych Firm. Współpracujemy z Firmą LEGS oraz BORUTA SOFT i dzięki temu wiemy, że wykonane przez nas produkty obronią się na każdej stopie. 

 

 

 

 

Odwiedź nas na profilach społecznościowych